Genel

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Şekilli Harfler İle Sözler

14-subat-sevgililer-gunu-sozler

14 Şubat sevgililer günü mesajları daha özel olsun istiyorsanız şekilli yazı yazma aracımızdan mesajlarınıza daha güzel anlamlar katabilirsiniz. Sevdiklerimizle paylaştığımız bugünü daha sıcak hale getirmek için onlar da bir tebessüm uyandırabilmek için onlara güzel sözler söylemek güzel bir davranış olacaktır. Yazdığınız mesajları da sizlere sunduğumuz iki farklı şekilli yazı yazma aracından süslemeler ile değiştirebilir özelleştirebilirsiniz.

Aşağıda Sizler için hazır olarak oluşturduğumuz 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları bulunuyor. Bunları direk kopyalayıp sevdiğinize gönderebilirsiniz. Yada aşağıdaki başlıkta bahsettiğimiz gibi kendiniz yazmak istediğiniz yazıyı yazarak onları mutlu edebilirsiniz.

Şekilli Harfler İle 14 Şubat Mesajları

★·.·´¯`·.·★𝒩𝑒𝓇𝑒𝓎𝑒 𝐵𝒶𝓀𝓈𝒶𝓂 𝒮𝑒𝓃★·.·´¯`·.·★

ᴀsᴋ sᴀɴᴅɪɢɪɴ ᴋᴀᴅᴀʀ ᴅᴇɢɪʟ ʏᴀɴᴅɪɢɪɴ ᴋᴀᴅᴀʀᴅɪʀ

hєr sєч вαnα вαktígín αn вαslαdí

Ⓜⓤⓣⓛⓤⓛⓤⓖⓤ ⓢⓔⓝⓓⓔ ⓑⓤⓛⓐⓝ ⓢⓔⓝⓘⓝⓓⓘⓡ Ⓞⓣⓔⓢⓘ Ⓜⓘⓢⓐⓕⓘⓡ

𝕾𝖊𝖓 𝖊𝖓 𝖇𝖚𝖞𝖚𝖐 𝖘𝖊𝖛𝖌𝖎𝖞𝖎 𝖍𝖆𝖐 𝖊𝖉𝖊𝖈𝖊𝖐 𝖐𝖆𝖉𝖆𝖗 𝖒𝖚𝖐𝖊𝖒𝖒𝖊𝖑 𝖆𝖒𝖆 𝖍𝖊𝖗𝖐𝖊𝖘𝖎𝖓 𝖘𝖊𝖛𝖒𝖊𝖞𝖎 𝖍𝖆𝖐 𝖊𝖉𝖊𝖒𝖊𝖞𝖊𝖈𝖊𝖌𝖎 𝖐𝖆𝖉𝖆𝖗 𝖔𝖟𝖊𝖑𝖘𝖎𝖓.

sᴇɴ ᴇɴ ʙᴜʏᴜᴋ sᴇᴠɢɪʏɪ ʜᴀᴋ ᴇᴅᴇᴄᴇᴋ ᴋᴀᴅᴀʀ ᴍᴜᴋᴇᴍᴍᴇʟ ᴀᴍᴀ ʜᴇʀᴋᴇsɪɴ sᴇᴠᴍᴇʏɪ ʜᴀᴋ ᴇᴅᴇᴍᴇʏᴇᴄᴇɢɪ ᴋᴀᴅᴀʀ ᴏᴢᴇʟsɪɴ.

𝙺𝚞𝚌𝚞𝚌𝚞𝚔 𝚋𝚒𝚛 𝚐𝚞𝚕𝚞𝚖𝚜𝚎𝚖𝚎𝚗, 𝚋𝚒𝚛 𝚋𝚊𝚔𝚒𝚜𝚒𝚗, 𝚌𝚊𝚗𝚒𝚖 𝚍𝚎𝚢𝚒𝚜𝚒𝚗 𝚍𝚞𝚗𝚢𝚊𝚕𝚊𝚛𝚊 𝚋𝚎𝚍𝚎𝚕𝚍𝚒𝚛. 𝚂𝚒𝚖𝚍𝚒 𝚞𝚣𝚊𝚔𝚕𝚊𝚛𝚍𝚊 𝚜𝚊𝚗𝚊 𝚑𝚊𝚜𝚛𝚎𝚝𝚒𝚖. 𝙱𝚞 𝚜𝚎𝚟𝚐𝚒𝚕𝚒𝚕𝚎𝚛 𝚐𝚞𝚗𝚞𝚗𝚞 𝚜𝚎𝚗𝚒𝚗 𝚑𝚊𝚜𝚛𝚎𝚝𝚒𝚗𝚒 𝚝𝚞𝚔𝚎𝚝𝚒𝚛𝚌𝚎𝚜𝚒𝚗𝚎 𝚔𝚞𝚝𝚕𝚞𝚢𝚘𝚛𝚞𝚖. 𝙱𝚎𝚋𝚎𝚐𝚒𝚖 𝚋𝚎𝚗𝚒𝚖!

Eᑎ IᗰKâᑎᔕIᘔ ᕼᗩYᗩᒪIᗰᗪI, ᔕᗩᗷᗩᕼ ᔕEᑎIᑎᒪE ᑌYᗩᑎᗰᗩK. Oᗰᖇᑌᗰᑌᑎ ᔕOᑎᑌᑎᗩ Kᗩᗪᗩᖇ ᔕEᑎIᑎᒪE YᗩᔕᗩᗰᗩK. ᔕEᐯGIᒪIᒪEᖇ Gᑌᑎᑌᗰᑌᘔ KᑌTᒪᑌ Oᒪᔕᑌᑎ.

T♥ü♥m♥ k♥a♥l♥b♥i♥m♥ a♥k♥c♥i♥ğ♥e♥r♥i♥m♥ k♥a♥r♥a♥c♥i♥ğ♥e♥r♥i♥m♥ v♥e♥ d♥a♥l♥a♥ğ♥ı♥m♥ i♥l♥e♥ S♥e♥v♥g♥i♥l♥i♥l♥e♥r♥ G♥ü♥n♥ü♥n♥ü♥ k♥u♥t♥l♥u♥y♥o♥r♥u♥m♥ a♥ş♥k♥ı♥m♥!

sσz vєríчσrum, fαcєвσσk’tαkí durumunuz вu sєvgílílєr gunu’ndєn sσnrα ‘kαrmαsík’ σlmαчαcαk. sєvgílílєr gunun kutlu σlsun вєвєgím!

𝒮𝑒𝓃𝒾𝓃𝓁𝑒 𝓉𝒶𝓃ış𝓂𝒶𝒹𝒶𝓃 𝑜̈𝓃𝒸𝑒 𝒷𝒾𝓇𝒾𝓃𝒾𝓃 𝑔𝑜̈𝓏𝓁𝑒𝓇𝒾𝓃𝑒 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓃ı𝓃 𝓋𝑒 𝓈𝑒𝒷𝑒𝓅𝓈𝒾𝓏 𝓎𝑒𝓇𝑒 𝑔𝓊̈𝓁𝓊̈𝓂𝓈𝑒𝓂𝑒𝓃𝒾𝓃 𝓃𝒶𝓈ı𝓁 𝒷𝒾𝓇 ş𝑒𝓎 𝑜𝓁𝒹𝓊ğ𝓊𝓃𝓊 𝒷𝒾𝓁𝓂𝒾𝓎𝑜𝓇𝒹𝓊𝓂. 𝒜ş𝓀ı𝓃 𝒽𝒶𝓎𝒶𝓉𝓉𝒶 𝓀𝒶𝓁𝓂𝒶𝓂 𝒾ç𝒾𝓃 𝑔𝑒𝓇𝑒𝓀𝑒𝓃 𝓉𝑒𝓀 ş𝑒𝓎. 𝒮𝑒𝓃 𝒷𝒶şı𝓂𝒶 𝑔𝑒𝓁𝑒𝓃 𝑒𝓃 𝒾𝓎𝒾 ş𝑒𝓎𝓈𝒾𝓃 𝓈𝑒𝓋𝑔𝒾𝓁𝒾𝓂. 𝒮𝑒𝓋𝑔𝒾𝓁𝒾𝓁𝑒𝓇 𝒢𝓊̈𝓃𝓊̈𝓃 𝓀𝓊𝓉𝓁𝓊 𝑜𝓁𝓈𝓊𝓃!

sєvgílílєr gunun kutlu σlsun вєвєgím! вαnα hєr gun gєrcєk αskín nєчlє ílgílí σldugunu gσstєrdígíníz ícín tєsєkkur єdєrím. sєní hєr zαmαn vє sσnsuzα kαdαr sєvєcєgím!

Şekilli Yazı İle Sevdiğinizi Neşelendirin

Şekilli Harfler sitemizde yazılarınızı kolayca şekillendirebileceğiniz iki farklı araç bulunuyor. Bunlardan bir tanesi şekilli nick aracımız ana sayfada yer alıyor. Bir diğer aracımıza ise buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu iki farklı aracımızda aynı amaca hizmet ediyor ancak yöntemleri biraz daha farklı diyebiliriz.

Şekilli Nick Aracı Nasıl Kullanılır?

Şekilli Nick aracını (Ana sayfamızdaki araç) kullanmak için yapmanız gereken şey “Şekilli Nick Oluşturucu” başlığı altına bir yazı yazmak. Bunun ardından bir yazı stili seçmek. Eğer yazı stili daha da süslü olsun derseniz bir alt kısımdan kendinize daha farklı süsler de seçebilirsiniz.

Diğer yazı aracımız ne kadar ikinci planda duruyor olsa da aslında daha kapsamlı bir araç diyebiliriz. Bu araç sayesinde yazı stillerine bağlı kalmazsınız ve her harfi tıklayarak farklı yazı fontlarıyla yazınızı oluşturabilirsiniz. Yetmedi mi yüzlerce sembol ile istediğiniz alana sembol koyarak yazınızı çok daha farklı hallere getirebilirsiniz.

Hadi şimdi 14 Şubat’ta sevdiklerimizi neşelendirmek için bir kaç yazı hazırlayalım!

Yorum Yap